O NÁS

PODCASTROOM je studio, ve kterém můžete realizovat své vlastní projekty.

Ať už chcete vytvořit podcast, live stream, videpodcast nebo reklamní spot, měli byste zvážit PODCAST ROOM, kde můžete realizovat své vlastní projekty s naší plnou podporou.

Dáme vám k dispozici vybavené studio s audiovizuální technikou a profesionálním týmem. Pomůžeme jak při samotné produkci, tak následně vše sestříháme, uděláme master, přidáme znělky a pošleme finální soubor.

2 STUDIA
Podcastroom má dvě plně vybavená studia.
Menší studio je zaměřené především na audio a probíhá zde natáčení podcastů, voice overů a dabing.
Druhé studio je pro veškeré video projekty, od live streamu, přes reklamní spoty, video podcasty či produktové fotografie a videa. Natáčet a fotit můžete před cihlovou zdí, bílou a černou stěnou, barevným foto pozadím nebo postavíme kulisy podle vašich představ či LED stěnou. Světla jsou zabudována na stropních konstrukcích, aby se dal celý prostor co nejvíce využít pro danou scénu. Hercům a produkčním týmům je k dispozici vybavená maskérna a visage team s bohatými zkušenostmi.

REŽIE A TECHNIKA
Srdcem PODCAST ROOMU je plně vybavená režie pro zvukovou i obrazovou postprodukci.
Používáme techniku od značek Blackmagic, Panasonic, M-audio, Steinberger, Sennheiser, RME a spousty dalších

PROČ SI VYBRAT PODCASTROOM..?

Pokud si nevíte rady, jste na správném místě.
Rádi vymýšlíme něco nového. Chceme, aby naše výtvory měly hlavu a patu a hlavně nový přínos pro všechny, kterým jsou určeny.

  1. myslíme dopředu
  2. máme zkušenosti
  3. děláme na maximum 

Máme bohaté zkušenosti s televizní a rádiovou reklamou a odpovídající vybavení, takže vyrobit obsah správně je u nás povinnost. Poradíme vám také však, jak jej dostat k těm správným lidem a jak zařídit, aby splnil svůj účel. Teprve pak je to všechno dokonalé…

Pokud je to potřeba, začneme od píky a dáme si práci s podrobnou analýzou, aby to, co společně vyrobíme, mělo smysl a splnilo cíl.

ZAUJALI JSME VÁS ?

Napište nám, může to být začátek nového příběhu.